Kontakt

Frågor och funderingar? Undrar ni över priser, transporter, konstruktion eller vill begära offert? Tveka inte att höra av er! Eller varför inte svänga förbi? Ni hittar oss på Mejselvägen 28, 943 36, Öjebyn

Vårt team

Vi är ett glatt gäng som gärna hjälper dig. Om du söker en specifik person, kika här nere!

Säljare

Hampus Hedqvist

Försäljning garage, carport stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 810
MOBIL:
E-POST: hampus@lundqvisttravaru.se

Säljare

Victoria Danstål

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 809
MOBIL: 073 849 23 85
E-POST: victoria@lundqvisttravaru.se

SÄLJARE

Denise Lundholm

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 807
MOBIL: 073 052 97 42
E-POST: denise@lundqvisttravaru.se

Säljare

Anton Dahlbäck

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 806
MOBIL: 070 604 76 83
E-POST: anton@lundqvisttravaru.se

Försäljningsansvarig

Fredrik Berggren

Försäljningsansvarig
Försäljning villor

TELEFON: 0911 480 803
MOBIL: 070 685 01 26
E-POST: fredrik@lundqvisttravaru.se

Säljare

Johan Aldrin

Marknadsföringsansvarig
Försäljning takstolar
Inköp

TELEFON: 0911 480 804
MOBIL: 072 398 19 22
E-POST: johan@lundqvisttravaru.se

Säljare - Föräldraledig

Emelie Berglund

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 808
MOBIL: 0730 639 454
E-POST: emelie@lundqvisttravaru.se

Transport- & produktionssamordnare

Daniel Nilsson

TELEFON: 0911 480 825
MOBIL:
E-POST: daniel@lundqvisttravaru.se

Produktionsberedning

Johannes Holmström

Produktionsunderlag, bygglovsritningar

TELEFON: 0911 480 805
MOBIL:
E-POST: johannes@lundqvisttravaru.se

vVD

Jens Lundqvist

Verksamhetsansvarig villor
Affärsutveckling

TELEFON: 0911 480 802
MOBIL: 070 250 06 16
E-POST: jens@lundqvisttravaru.se

Montagesamordnare

Petter Sundqvist

Transportansvarig
Produktionsberedning
Montagesamordning

TELEFON: 0911 480 822
MOBIL: 073 044 57 14
E-POST: petter@lundqvisttravaru.se

Fabriksansvarig

Viktor Engström

Produktionsansvarig
Inköpsansvarig

TELEFON: 0911 480 821
MOBIL: 072 235 43 23
E-POST: viktor@lundqvisttravaru.se

Konstruktör

Emil Öhlin

Konstruktionsansvarig

TELEFON: 0911 480 824
MOBIL: 070 972 91 48
E-POST: emil@lundqvisttravaru.se

Arbetsledare

Micky Persson

Produktionsberedning villor
Operativt inköp

TELEFON: 0911 480 823
MOBIL: 070 363 68 54
E-POST: micky@lundqvisttravaru.se

VD

Samuel Holmström

Affärsutveckling
Personal

TELEFON: 0911 480 801
MOBIL: 073 834 12 06
E-POST: samuel@lundqvisttravaru.se

IT-ansvarig

Markus Sundström

Programmerare

TELEFON: -
MOBIL: -
E-POST: -

Senior Advisor

Jan Lundqvist

Fastighetsansvarig

TELEFON:
MOBIL:
E-POST: jan@lundqvisttravaru.se