Kontakt

Frågor och funderingar? Undrar ni över priser, transporter, konstruktion eller vill begära offert? Tveka inte att höra av er! Eller varför inte svänga förbi? Ni hittar oss på Virkesvägen 2, 941 43 Piteå.

Säljare

Alexander Sandberg

Försäljning garage, carport, stall, maskinhall, fritidshus

0911 480 810
070 310 31 34
alexander@lundqvisttravaru.se

Säljare

Victoria Danstål

Försäljning garage, carport, stall, maskinhall, fritidshus Försäljning takstolar

0911 480 809
073 849 23 85
victoria@lundqvisttravaru.se

Säljare

Denise Lundholm

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

0911 480 807
073 052 97 42
denise@lundqvisttravaru.se

Säljare

Anton Dahlbäck

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

0911 480 806
070 604 76 83
anton@lundqvisttravaru.se

Säljare

Martin Lundkvist

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

0911 480 811
070 654 91 64
martin@lundqvisttravaru.se

Säljare

Emelie Berglund

Försäljning villor, garage,
carport stall, maskinhall, fritidshus

0911 480 808
0730 639 454
emelie@lundqvisttravaru.se

Försäljningschef

Fredrik Berggren

Försäljning projekt/områden
Försäljning garagelängor

0911 480 803
070 685 01 26
fredrik@lundqvisttravaru.se

Marknadschef

Johan Aldrin

Marknadsföring
Affärsutveckling

0911 480 804
072 398 19 22
johan@lundqvisttravaru.se

Inköp & logistikansvarig

Viktor Engström

Inköpsansvarig

0911 480 821
072 235 43 23
viktor@lundqvisttravaru.se

Inköpare

Emilia Stenman

0911 480 822
070 693 13 68
Emilia@lundqvisttravaru.se

Transport- & produktionssamordnare

Daniel Nilsson

0911 480 825
070 555 69 96
daniel@lundqvisttravaru.se

Montagesamordnare

Petter Sundqvist

Montagesamordning

073 044 57 14
petter@lundqvisttravaru.se

Montagesamordnare

Jan Lundman

Montagesamordning

070 640 81 40
janlundman@lundqvisttravaru.se

vVD

Jens Lundqvist

Utvecklingsansvarig
Affärsutveckling

0911 480 802
070 250 06 16
jens@lundqvisttravaru.se

VD

Samuel Holmström

Affärsutveckling
Personal

0911 480 801
073 834 12 06
samuel@lundqvisttravaru.se

Produktionsberedning

Johannes Holmström

Produktionsunderlag, bygglovsritningar

0911 480 805
johannes@lundqvisttravaru.se

Produktionsberedning

Roger Öhman

Produktionsunderlag villa, bygglovsritningar

roger@lundqvisttravaru.se

Systemutvecklare

Mikael Larsson

Systemutvecklare

Markus Sundström

Produktionschef

Micky Persson

Projektledning
Fastighetsansvarig

0911 480 823
070 363 68 54
micky@lundqvisttravaru.se

Produktion

Robert Rosén

Produktion

Per Dahlberg

Produktion

Stefan Ökvist

Produktion

Mats Olofsson

Produktion

Minni Persson

Produktion

Anders Lundqvist

Produktion

Shafiq Safizade

Produktion

Linnea Jonsson

Senior Advisor

Jan Lundqvist

jan@lundqvisttravaru.se