Kontakt

Frågor och funderingar? Undrar ni över priser, transporter, konstruktion eller vill begära offert? Tveka inte att höra av er! Eller varför inte svänga förbi? Ni hittar oss på Mejselvägen 28, 943 36, Öjebyn

Vårt team

Vi är ett glatt gäng som gärna hjälper dig. Om du söker en specifik person, kika här nere!

Säljare

Hampus Hedqvist

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 810
MOBIL: 076 103 16 31
E-POST: hampus@lundqvisttravaru.se

Säljare

Victoria Danstål

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus
Försäljning takstolar

TELEFON: 0911 480 809
MOBIL: 073 849 23 85
E-POST: victoria@lundqvisttravaru.se

SÄLJARE

Denise Lundholm

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 807
MOBIL: 073 052 97 42
E-POST: denise@lundqvisttravaru.se

Säljare

Anton Dahlbäck

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 806
MOBIL: 070 604 76 83
E-POST: anton@lundqvisttravaru.se

Säljare

Martin Lundkvist

Försäljning garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 811
MOBIL: 070 654 91 64
E-POST: martin@lundqvisttravaru.se

Säljare

Emelie Berglund

Försäljning villor, garage, carport
stall, maskinhall, fritidshus

TELEFON: 0911 480 808
MOBIL: 0730 639 454
E-POST: emelie@lundqvisttravaru.se

Försäljningsansvarig

Fredrik Berggren

Försäljningsansvarig
Försäljning villor

TELEFON: 0911 480 803
MOBIL: 070 685 01 26
E-POST: fredrik@lundqvisttravaru.se

Produktionsansvarig

Johan Aldrin

Produktionsplanering
Marknadsföringsansvarig

TELEFON: 0911 480 804
MOBIL: 072 398 19 22
E-POST: johan@lundqvisttravaru.se

Transport- & produktionssamordnare

Daniel Nilsson

TELEFON: 0911 480 825
MOBIL: 070 555 69 96
E-POST: daniel@lundqvisttravaru.se

Produktionsberedning

Johannes Holmström

Produktionsunderlag, bygglovsritningar

TELEFON: 0911 480 805
MOBIL:
E-POST: johannes@lundqvisttravaru.se

Produkt- & produktionsutvecklingsansvarig

Micky Persson

Beredning
Projektledning
Fastighetsansvarig

TELEFON: 0911 480 823
MOBIL: 070 363 68 54
E-POST: micky@lundqvisttravaru.se

vVD

Jens Lundqvist

Utvecklingsansvarig
Affärsutveckling

TELEFON: 0911 480 802
MOBIL: 070 250 06 16
E-POST: jens@lundqvisttravaru.se

VD

Samuel Holmström

Affärsutveckling
Personal

TELEFON: 0911 480 801
MOBIL: 073 834 12 06
E-POST: samuel@lundqvisttravaru.se

Montagesamordnare

Petter Sundqvist

Montagesamordning

TELEFON: 0911 480 822
MOBIL: 073 044 57 14
E-POST: petter@lundqvisttravaru.se

Inköp & logistikansvarig

Viktor Engström

Inköpsansvarig

TELEFON: 0911 480 821
MOBIL: 072 235 43 23
E-POST: viktor@lundqvisttravaru.se

Konstruktör

Emil Öhlin

Konstruktionsansvarig

TELEFON: 0911 480 824
MOBIL: 070 972 91 48
E-POST: emil@lundqvisttravaru.se

Systemutvecklare

Markus Sundström

TELEFON: -
MOBIL: -
E-POST: -

Senior Advisor

Jan Lundqvist

Fastighetsansvarig

TELEFON:
MOBIL:
E-POST: jan@lundqvisttravaru.se

Produktion

Robert Rosén

TELEFON:
MOBIL:
E-POST:

Produktion

Per Dahlberg

TELEFON:
MOBIL:
E-POST:

Produktion

Stefan Ökvist

TELEFON:
MOBIL:
E-POST:

Produktion

Mats Olofsson

TELEFON:
MOBIL:
E-POST:

Produktion

Minni Persson

TELEFON:
MOBIL:
E-POST:

Produktion

Anders Lundqvist

TELEFON:
MOBIL:
E-POST:

Produktion

Shafiq Safizade

TELEFON:
MOBIL:
E-POST:

Produktion

Linnea Jonsson

TELEFON:
MOBIL:
E-POST: